strony internetowe

Kolagen naturalny

Kolagen naturalny

Sklep internetowy produktów, otrzymywanych na bazie kolagenu naturalnego. Akcent został położony na atrakcyjną stronę wizualną sklepu, zachęcającą do zakupu produktów. Istotnym elementem są również szczegółowe opisy produktów, skład oraz sposób użycia – niezbędne w przypadku asortymentu z grupy kosmetyków i suplementów. Wdrożono pełne mechanizmy sklepu internetowego, w tym płatności elektroniczne i automatyczne fakturowanie. Wdrożono system … Czytaj dalej

eMowa

eMowa

Strona internetowa oraz sklep internetowy specjalistki z zakresu logopedii. Strona zawiera treści, przybliżające rolę logopedy w kształtowaniu wymowy nawet u najmłodszych dzieci. Blog zawiera ciekawe opowieści z zakresu pracy z dziećmi i osiągania zamierzonych rezultatów w zakresie rozwoju narządów mowy. Sklep internetowy oferuje możliwość zakupu autorskiego e-booka oraz konsultacji on-line z zakresu logopedii. Wdrożono mechanizmy … Czytaj dalej

Pracownia na poddaszu

Pracownia na poddaszu

Sklep internetowy, oferujący książki oraz warsztaty z zakresu Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Strona ma charakter informacyjny, zachęca do zakupu rekomendowanych pozycji książkowych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo Właścicielka sklepu oferuje szkolenia i warsztaty z zakresy NVC, opisane szczegółowo. Wdrożono mechanizmy sklepu internetowego.

Krenig Consulting

krenig consulting

Sklep internetowy, oferujący szkolenia i webinary. Głównym elementem jest sklep internetowy, w którym można zakupić udział w warsztacie/szkoleniu lub kupić nagranie webinaru (VOD). Wdrożono wszystkie mechanizmy sklepu internetowego. Sklep zintegrowano z systemem automatyzacji mailingu.

Systherm Info

Systherm Info

Strona internetowa polskiej firmy z branży IT Strona prezentuje w skrócie ofertę firmy i odsyła do kolejnych stron, poświęconych konkretnym projektom. Nacisk położono na kwestie wizualne.

Eugenius

eugenius

Strona internetowa firmy, produkującej i sprzedającej oprawy oświetleniowe. Nie jest to sklep internetowy, lecz katalog produktowy firmy. Poprzez stronę www odbywa się pozyskiwanie potencjalnych klientów, przede wszystkim klientów biznesowych, hurtowych, dlatego strona zawiera bardzo bogaty, szczegółowy katalog wyrobów oraz informacje o aktualnościach, czyli czym żyje firma oraz jej klienci. Bardzo istotnym elementem jest oprawa graficzna, która … Czytaj dalej

HiEnergy

hienergy

Strona internetowa firmy, oferującej wdrożenie paneli słonecznych. Celem strony jest zwięzła prezentacja oferty oraz pozyskanie kontaktu do potencjalnego Klienta. Duży nacisk został położony na warstwę prezentacyjną – zastosowane ilustracje mają za zadanie zachęcić do skorzystania z oferty. Dodatkowo wdrożony został prosty blog, zawierający aktualności z dziedziny fotowoltaiki.

Praca Serca

pracaserca

Strona internetowa zbudowana dla terapeutki, zajmującej się duchowością i rozwojem osobistym. Strona mająca na celu przedstawienie stosowanej metody terapeutycznej, ale zawiera także szereg porad i wskazówek oraz filmy z wykładami na temat rozwoju osobistego.

Herzensarbeit

Herzensarbeit

Strona internetowa zbudowana dla terapeutki zajmującej się duchowością i rozwojem osobistym, przeznaczona dla odbiorcy niemieckojęzycznego. Strona mająca na celu przedstawienie stosowanej metody terapeutycznej, ale zawiera także szereg porad i wskazówek oraz filmy z wykładami na temat rozwoju osobistego.

Dico

dico

Strona internetowa przeznaczona dla szkoły językowej. W tym przypadku bardzo istotna była jasna i czytelna prezentacja prowadzonych kursów językowych oraz korzyści dla potencjalnego klienta, wynikających z wyboru tej szkoły językowej.

Umów się
na półgodzinną, bezpłatną konsultację

  • Przyjrzymy się Twojej ofercie i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania w internecie.
  • Uświadomisz sobie, jakie są słabe i mocne strony Twoich działań sprzedażowych.​
  • Poznasz dalsze kroki, prowadzące do sukcesu.

* Wszystkie pola są bowiązkowe

Umów się na bezpłatną konsultację!