Umów się
na półgodzinną, bezpłatną konsultację

Tematyka konsultacji
Polityka prywatności

Kula ziemska

Budowanie WIZERUNKU, Budowanie MARKI w Biznesie

Streszczenie

Tym razem rozmawiam z ekspertem – praktykiem, zajmującym się doradzaniem klientom, jak mają dobrze wyglądać – odpowiednio do sytuacji oraz swoich warunków.

Dlaczego nasz wygląd jest tak ważny?

Kilkanaście sekund.

Tyle wystarczy, aby nasz rozmówca wyrobił sobie zdanie na nasz temat. Dzieje się to podświadomie, niezależnie od tego, czy spotykamy się na żywo, czy też wirtualnie w sieci. Od tego pierwszego wrażenia może zależeć nasz biznesowy sukces (lub jego brak…).

Ale jak zrobić to dobre, pierwsze wrażenie? Jak się ubrać, jaki obrać styl, jak dopasować różne elementy naszej garderoby do sytuacji oraz naszych warunków fizycznych?

To jest pytanie, na które odpowiada mój gość – Małgorzata Sikorska, stylistka wizerunku z firmy Dress No Stress.

Czy są jakieś uniwersalne zasady, których powinniśmy przestrzegać w zakresie naszego wyglądu?

Tak. Przestrzegając kilku ważnych reguł, osobno dla pań i dla panów, możemy mieć gwarancję, że przynajmniej nie popełnimy poważnego błędu. Reguły są uniwersalne, a więc nie zależą od naszych walorów fizycznych, na przykład wzrostu lub koloru włosów.

Szczegóły omawia w naszej rozmowie mój Gość. Warto posłuchać z uwagą i wdrożyć te zalecenia. Oczywiście są one dość ogólne. Jeżeli potrzebujesz bardziej precyzyjnych porad, dotyczących kreowania Twojego wizerunku, zachęcam Cię do kontaktu z Małgorzatą Sikorską, najlepiej poprzez Jej fanpage.

Jak Cię widzą, tak Cię słuchają?

Już wyjaśniam, dlaczego tak zatytułowaliśmy tę rozmowę. Otóż od tego, jakie zrobisz wrażenie, zależy, jak będziesz dalej postrzegany, jak będą odbierane Twoje słowa. Przy czym nie chodzi tylko o wystąpienia publiczne, ale również o zwykłą rozmowę, choćby przy filiżance kawy. Twój wygląd może Ci dodać powagi oraz zachęcić rozmówcę do uważnego wysłuchania Cię albo… zniechęcić go równie skutecznie. Nie warto ryzykować!

Zobacz webinar

Odnośniki dla Ciebie:

  • Fanpage Dress No Stress: fanpage
  • Porady Małgorzaty, o których mówi w trakcie webinaru: porady