Umów się
na półgodzinną, bezpłatną konsultację

Tematyka konsultacji
Polityka prywatności

Kula ziemska

MAILERLITE | Jak Wykorzystać Tę Platformę Do Budowy Strony Internetowej?

Streszczenie

W tym poradniku pokazujemy, czym są lejki marketingowe oraz jak wykorzystać MailerLite do budowy stron internetowych i stron lądowania (landing page) jako elementów takiego lejka.

Dlaczego MailerLite?

MailerLite jest Ci zapewne znany jako platforma do wysyłania e-maili. Można z jej pomocą tworzyć i wysyłać atrakcyjne wizualnie newslettery, można także automatyzować działania marketingowe poprzez przygotowywanie sekwencji e-maili, wysyłanych na przykład w odpowiedzi na zapisanie się nowego odbiorcy poprzez formularz zgłoszeniowy.

My jednak chcemy Ci zaprezentować MailerLite jako narzędzie do bardzo szybkiego tworzenia stron internetowych! Tak, to nie pomyłka: od niedawna ta platforma została wyposażona w narzędzia, które pozwolą Ci stworzyć nie tylko landing page do promocji produktu albo zapisu na webinar, ale także w pełni funkcjonalną stronę internetową, łącznie z blogiem.

Wszystko to odbywa się za pomocą gotowych szablonów, spośród których wybierzesz ten, który Ci się podoba, a następnie zmodyfikujesz go według potrzeb. Do dyspozycji masz gotowe komponenty, z których układasz swoją stronę www niczym z klocków.

Nie trzeba zatrudniać programisty, zrobisz to wszystko samodzielnie!

MailerLite można używać bezpłatnie, choć to wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Wersja płatna to wydatek rzędu 10 USD miesięcznie.

Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Jeżeli założysz swoje konto MailerLite za pomocą naszego linku afiliacyjnego (poniżej), otrzymasz w prezencie 20 USD bonusu, kiedy zdecydujesz się korzystać z płatnej wersji tej platformy. Jest to równowartość dwóch miesięcznych abonamentów, które dostaniesz gratis!

Oto link do uzyskania bonusowych 20USD: https://www.mailerlite.com/invite/843c1f2ec24e5

Zobacz poradnik wideo